Traction (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: content
bs: sadržaj

en: subscribe
bs: pretplati se

en: Comments
bs: Komentari

en: Search
bs: Pretraga

en: Right sidebar
bs: Desni stupac

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar
