Traction (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: content
hu: tartalom

en: subscribe
hu: előfizetés

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Search
hu: Keresés

en: Top
hu: Teteje

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Footer Fourth
hu: Lábléc negyedik
