Traction (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: content
is: innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Search
is: Leit

en: Top
is: Toppur

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum
