Traction (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: content
it: contenuto

en: subscribe
it: iscrizione

en: Comments
it: Commenti

en: Search
it: Cerca

en: Top
it: In cima

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Featured
it: In evidenza
