Traction (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ
