Traction (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်
