Traction (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: content
pl: zawartość

en: subscribe
pl: subskrybuj

en: Comments
pl: Komentarze

en: Search
pl: Szukaj

en: Top
pl: Góra strony

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka
