Traction (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Home
pt: Início

en: content
pt: conteúdo

en: subscribe
pt: assinar

en: Comments
pt: Comentários

en: Search
pt: Buscar

en: Top
pt: Superior

en: Right sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Add new comment
pt: Comentar

en: Featured
pt: Destacado

en: Footer First
pt: Primeiro Rodapé

en: Footer Second
pt: Segundo Rodapé

en: Footer Third
pt: Terceiro rodapé
