Traction (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Home
pt: Início

en: Comments
pt: Comentários

en: Search
pt: Pesquisar

en: Top
pt: Topo

en: Right sidebar
pt: Barra direita

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário
