Traction (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Home
ru: Главная

en: content
ru: содержимое

en: subscribe
ru: подписаться

en: Comments
ru: Комментарии

en: Search
ru: Поиск

en: Top
ru: Вверху

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Featured
ru: Популярное

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Footer Third
ru: Подвал 3
