Traction (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: content
sq: përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Search
sq: Kërko

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri
