Traction (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: content
vi: nội dung

en: subscribe
vi: đăng ký

en: Comments
vi: Bình luận

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Top
vi: Đầu

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Featured
vi: Tính năng

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai
