Traction (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: content
af: inhoud

en: subscribe
af: skryf in

en: Comments
af: Kommentaar

en: Search
af: Soek

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar
