Traction (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: content
bg: съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Search
bg: Търси

en: Top
bg: Връх

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Add new comment
bg: Коментар
