Traction (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন
