Traction (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Home
de: Startseite

en: content
de: Inhalt

en: subscribe
de: abonnieren

en: Comments
de: Kommentare

en: Search
de: Suche

en: Top
de: Oben

en: Right sidebar
de: Rechte Seitenleiste

en: Add new comment
de: Neuen Kommentar hinzufügen

en: Featured
de: Hervorheben

en: Footer First
de: Erste Fußzeile

en: Footer Second
de: Zweite Fußzeile

en: Footer Third
de: Dritte Fußzeile

en: Footer Fourth
de: Vierte Fußzeile
