Traction (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: content
el: ύλη

en: Comments
el: Σχόλια

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Top
el: Κορυφή

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων
