Traction (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Home
es: Inicio

en: content
es: contenido

en: subscribe
es: suscribirse

en: Comments
es: Comentarios

en: Search
es: Buscar

en: Top
es: Superior

en: Right sidebar
es: Barra lateral derecha

en: Add new comment
es: Añadir nuevo comentario

en: Featured
es: Destacado

en: Footer First
es: Primer pie

en: Footer Second
es: Segundo pie

en: Footer Third
es: Tercer pie
