Traction (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: content
gl: contido

en: subscribe
gl: subscribir

en: Comments
gl: Comentarios

en: Search
gl: Buscar

en: Top
gl: Superior

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Featured
gl: Destacado
