Traction (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: content
id: konten

en: subscribe
id: Berlangganan

en: Comments
id: Komentar

en: Search
id: Pencarian

en: Top
id: Atas

en: Right sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Featured
id: Pilihan
