Traction (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Search
ka: ძიება

en: Top
ka: ზედა

en: Right sidebar
ka: მარჯვენა სვეტი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება
