Traction (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: content
kk: контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу
