Traction (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: subscribe
ku: بەشداری کردن

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Top
ku: سەرەوە

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌
