Traction (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: content
lv: saturs

en: subscribe
lv: parakstīties

en: Comments
lv: Komentāri

en: Search
lv: Meklēt

en: Top
lv: Augša

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Featured
lv: Eksponētais
