Traction (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: subscribe
ml: സബ്സ്ക്രൈബ്

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Right sidebar
ml: വലത്തെ വശപ്പട്ട
