Traction (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: content
nn: innhald

en: subscribe
nn: Abonner

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Search
nn: Søk

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Featured
nn: Framheva
