Traction (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Home
sk: Domov

en: content
sk: obsah

en: subscribe
sk: prihlásiť sa

en: Comments
sk: Komentáre

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Top
sk: Navrch

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Featured
sk: Odporúčané
