Traction (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: content
te: విషయం

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Top
te: పైన

en: Right sidebar
te: కుడి పక్కపట్టీ

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి
