Traction (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Search
ar: بحث

en: Top
ar: الأعلى

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Featured
ar: متميز
