Traction (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Comments
az: Şərhlər

en: Search
az: Axtarış

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et
