Traction (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Top
bo: འགོ

en: Right sidebar
bo: གཡས་ཀྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན
