Traction (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: subscribe
hi: सदस्यता

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Search
hi: खोज

en: Top
hi: ऊपर

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Featured
hi: प्रदर्शित
