Traction (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: content
ro: conţinut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Search
ro: Căutare

en: Top
ro: Sus

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Featured
ro: Recomandat
