Traction (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Home
uk: Головна

en: content
uk: матеріал

en: subscribe
uk: підписатися

en: Comments
uk: Коментарі

en: Search
uk: Пошук

en: Top
uk: Зверху

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer Third
uk: Нижній колонтитул 3
