Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Path
af: Pad

en: System
af: Stelsel

en: Breadcrumb settings
af: Krummelspoor instellings
