Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Path
ar: المسار

en: Menu
ar: القائمة

en: Theme
ar: حلة

en: System
ar: النظام

en: Default theme
ar: الحلة الافتراضية

en: Administration theme
ar: سمة الإدارة
