Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Path
cy: Llwybr

en: Menu
cy: Dewislen

en: Theme
cy: Thema

en: Administration theme
cy: Thema gweinyddol
