Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Title
de: Titel

en: Path
de: Pfad

en: Menu
de: Menü

en: Breadcrumb settings
de: Pfadnavigations-Einstellungen

en: Trail
de: Pfad

en: Default theme
de: Standard-Theme

en: Prepend
de: Vorne anstellen

en: Administration theme
de: Verwaltungs-Theme

en: Menu trail
de: Menüpfad
