Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Path
el: Διαδρομή

en: Menu
el: Μενού

en: Theme
el: Θέμα

en: System
el: Σύστημα

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: Administration theme
el: Θεματική παραλλαγή της διαχείρισης
