Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Path
eo: Vojo

en: Menu
eo: Menuo

en: System
eo: Sistemo

en: Administration theme
eo: Administra haŭto
