Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Path
et: Tee

en: Menu
et: Menüü

en: Theme
et: Teema

en: System
et: Süsteem

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: Administration theme
et: Haldusliidese kujundusmall
