Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Path
fa: مسیر

en: Menu
fa: منو

en: Theme
fa: پوسته

en: System
fa: سیستم

en: Default theme
fa: پوسته پیش‌فرض

en: Administration theme
fa: پوسته مدیریت
