Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Path
gl: Ruta

en: Menu
gl: Menú

en: Theme
gl: Tema

en: System
gl: Sistema

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: Administration theme
gl: Tema de administración
