Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Path
hi: मार्ग

en: Menu
hi: सूची

en: Theme
hi: थीम

en: System
hi: प्रणाली

en: Administration theme
hi: थीम प्रशासन
