Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Path
is: Slóð

en: Menu
is: Valmynd

en: Theme
is: Þema

en: System
is: Kerfi

en: Default theme
is: Sjálfgefið þema

en: Administration theme
is: Stjórnunarþema
