Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Path
it: Percorso

en: Theme
it: Tema

en: System
it: Sistema

en: Default theme
it: Tema predefinito

en: Administration theme
it: Tema amministrazione
