Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Menu
ka: მენიუ

en: System
ka: სისტემა
