Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Menu
ku: پێڕست

en: System
ku: سیسته‌م

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت

en: Administration theme
ku: ڕووکاری بەڕێوەبردن
