Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Path
ml: വഴി

en: Menu
ml: മെനു

en: System
ml: സിസ്റ്റം
