Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: System
my: စနစ်

en: Administration theme
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း လုပ်ငန်းများတွင် သုံးမည့် theme
